hatay@gunhatnakliyat.com
   +90 (326) 225 2417
GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK
Şirket Genel Konsepti

Tüm dünyada birlikte çalıştığımız iletişim ağımız ve uzman kadromuzla müşterilerimize kapsamlı ve etkin lojistik hizmetler sunmayı amaçlamaktayız.

Firmamız uluslararası karayolu ve denizyolu taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışıyla tüm dünya ülkelerine profesyonelce sunan merkezi Hatay'da bulunan kurumsal uluslararası lojistik firmasıdır.

Gün-Hat Uluslararası Nakliyat olarak ortadoğu ülkeleri ağırlıklı birçok ülkeye ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

Firmamız,20 yıllık deneyim ve tecrübelerin getirdiği bilinçle tüm lojistik faaliyetlerini özenle yerine getirmektedir. Gün-Hat Nakliyat dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ithalat, ihracat ve transit taşımalarında sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu hizmetleri gerçekleştirmektedir.

ÇALIŞTIĞIMIZ ÜLKELER

Avrupa Ülkeleri
Bulgaristan,Ukrayna,Romanya,Belarus,Almanya,Hollanda,İngiltere,Belçika

Asya Ülkeleri
İran,Gürcistan,Azerbaycan,Türkmenistan,Özbekistan,Kazakistan

Ortadoğu Ülkeleri
Suriye,Ürdün,Lübnan,Irak,Umman,Suudi Arabistan,Dubai,Kuveyt, Katar,Bahreyn,Yemen

© 2017 GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Karayolu Taşımacılığı | Havayolu Taşımacılığı | Demiryolu Taşımacılığı | Denizyolu Taşımacılığı | Uluslararası Taşımacılık