hatay@gunhatnakliyat.com
   +90 (326) 225 2417
Hizmetlerimiz
KARAYOLU TAŞIMACILIĞI
Modern tenteli yarı römork 25 Adet araçlarımızla ihracat ve transit taşıma hizmeti vermekteyiz.

Türki Cumhuriyetler,Omman,Qatar,Bahreyn,Kuveyt,Suudi Arabistan ve Körfez ülkelerine ithalat ve ihracat taşımaları sorunsuz yerine getirmekteyiz.

Suriye'ye ihracatta gümrükleme ve taşıma hizmeti vermekteyiz.

İngilizce,Arapça bilen personelleri ile hizmetin kalitesini arttıran bir firmayız.

EURO Standartlarına uygun araçlarımız ARVENTO araç takip Sistemi ile takip edilmekte anında araçların ilgili coğrafi konumu siz değerli müşterilerimizle paylaşılmaktadır

Çağımızın kombine taşımacılık anlayışını İnter model taşıma türleri yapan hizmet anlayışı ile TIR sistemi kullanarak eşyanın gümrüklerde beklemeden geçiş kolaylığı sağlamaktayız.

Ağır tonajlı bölünmez ve taşmalı yüklerin taşınmasında Low -bed dorselerimizle hizmet vermekteyiz.

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi ve modern filosuyla Gün-Hat Uluslararası Nakliyat, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Standart taşımalara uygun dorseler ve özel malzemelerin taşınması için tasarlanmış büyük kasalı araçlarımızla (mega, pilot, jumbo) taşıma konusunda çözüm üreten bir firma olarak, sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için müşteri memnuniyeti esası ile için tüm gayretimizle çalışmakta ve hizmet kalitemizi yükseğe çıkarmak için tüm çabamızı göstermekteyiz.
© 2017 GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Karayolu Taşımacılığı | Havayolu Taşımacılığı | Demiryolu Taşımacılığı | Denizyolu Taşımacılığı | Uluslararası Taşımacılık