hatay@gunhatnakliyat.com
   +90 (326) 225 2417
HİZMETLERİMİZ
HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI
Havayolu Taşımacılığı

Havayolu kargo taşımacılığı, Bir malın, ülke içinde veya ülkeler arası naklini 'havayolu' üzerinden sağlayan iş koludur. Tüm dünyadaki kargo hizmetlerinin % 8'i havayolu ile sağlanmaktadır.

Taşınan ürünler de genel olarak yatırım ve ileri teknoloji ürünleri, araba ve kimyasal parçalar, makine parçaları, ısı hassasiyeti olan ürünler ile maddi değeri yüksek hammaddelerdir
AIR FORWARD , havayolunu yoğun olarak kullanan ve müşterinin gereksinimlerine en iyi şekilde uyan teslimat hızlarında bir seçenek sunan ürünler kategorisidir.

Özenle seçilmiş tedarikçilerle çalışarak, daha fazla verimlilik için kusursuzlukla plan yapabilmeniz için dünyanın ana hatları üzerinde faaliyet gösteriyoruz.

AIR FORWARD , müşterinin özel gereksinimlerini karşılamak için oldukça esnektir. Kapıda kapıya nakliyat bizim standart hizmetimizken, havaalanından havaalanına, kapıdan havaalanına ve havaalanından kapıya seçeneklerimiz de ayrıca mevcuttur.
© 2017 GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Karayolu Taşımacılığı | Havayolu Taşımacılığı | Demiryolu Taşımacılığı | Denizyolu Taşımacılığı | Uluslararası Taşımacılık